Konference IBM Forum 2012

Albert Ryba | 04.02.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Ve čtvrtek 16. února proběhne v Marriot hotelu v Praze 1 každoroční konference IBM Forum, která je zaměřena na technologie společnosti IBM a jejich využití v byznysu firem.

Konference IBM Forum 2012 bude letos rozdělena do tří sekcí, jež jsou zaměřené na aktuální problematiku současného podnikového IT. Ty ponesou názvy Smarter Commerce, Smarter Computing a Cloud Computing.

První sekce Smarter Commerce bude mít za úkol nabídnout seznámení se softwarovým řešením IBM pro chytřejší obchodování a marketing. Sekce Smarter Computing pak představí nástroje společnosti IBM pro zpracování dat a jejich analýzy, které mají firmám pomoci lépe se rozhodovat v jejich podnikání. Třetí paralelní sekce má za úkol nabídnout aktuální informace o službách IBM ve sféře cloud computingu. Půjde zejména o možnost využití virtuálních desktopů, využívání infrastruktury jako služby (IaaS) a platformy jako služby (PaaS) či o možnost rozšíření virtualizace pomocí řešení Starter Kit for Cloud.

Konference IBM Forum 2012 je určena primárně pro ředitele, manažery a specialisty v oblasti podnikového ICT, dále pro IT architekty a IT developery či pro projektové specialisty. Účast na akci je zdarma, je ovšem nutné se předem registrovat na webu společnosti IBM.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− šest = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz