IDC IT Security roadshow 2012

redakce | 16.02.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Desátý ročník odborné konference IDC IT Security roadshow zaměřené na téma bezpečnosti ICT proběhne 13. března od 9 hodin ve Slovanském domě v Praze. Podtitulek letošního ročníku zní „od virů ke cloudu“ a reflektuje posun, k němuž za poslední dobu v oblasti bezpečnosti došlo.

Řada současných IT iniciativ vyžaduje zcela nový přístup k bezpečnosti. Součástí firemních strategií se stává virtualizace, virtuální kanceláře, cloud computing a další technologie a modely, jejichž přínosy je nutné posuzovat zároveň s bezpečnostními riziky. Bezpečnost ICT již delší dobu není považována za izolovanou část IT, ale za zásadní faktor v procesu strategického obchodního rozhodování, což posiluje provázanost mezi IT a ostatními složkami organizace.

Na IDC IT Security roadshow 2012 vystoupí řada tuzemských i zahraničních odborníků, kteří budou diskutovat o nových přístupech a technologiích v kontextu podpory obchodních strategií a jejich příspěvky budou zaměřeny mimo jiné na následující témata:
·    Bezpečnost a cloud – zabezpečení virtualizovaných datových center, bezpečnost v cloudu, bezpečnost jako služba, sociální sítě – přínosy a rizika.
·    Bezpečnost sítí a mobilních zařízení – správa identit a řízení přístupu, mobilní aplikace a bezpečnost, ochrana klíčové infrastruktury, zabezpečení podle lokality.
·    Správa dat – právní hlediska bezpečnosti a ochrany soukromí, bezpečnostní politika, trendy v prevenci úniků dat.

Kompletní program, informace o přednášejících a registrační formulář najdete na webu pořadatele, společnosti IDC CEMA.

Akce je určena primárně pro bezpečnostní ředitele a manažery podnikové bezpečnosti, CIO, CTO, CSO/CISO. Dále pro pracovníky zodpovědné za zabezpečení dat a sítí a správce serverových aplikací a také pro správce bezpečnostního softwaru, systémů pro monitorování elektronické pošty a VPN. Pro koncové uživatele je navíc vstup zdarma.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět − = čtyři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz