Kerio Control 7.3 má ulehčit přechod na IPv6

Markéta Pastuchová | 28.02.2012 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Společnost Kerio Technologies vydala novou verzi řešení pro unifikované zabezpečení sítí Kerio Control 7.3, které má pomoci organizacím s přechodem z IPv4 na IPv6. Zatímco internetová komunita postupně přechází na nový protokol, UTM zařízení Kerio Control 7.3 umožní organizacím testovat IPv6 komunikaci na jejich firemních sítích.

Automatická podpora pro protokol IPv6 dělá ze zařízení Kerio Control 7.3 síťový směrovač pro IPv6 komunikaci. V současné době se chová jako stavový firewall s podporou IPv6 a brzy začne pro tento protokol podporovat také IPS, antivirovou kontrolu, filtrování webového obsahu, správu šířky pásma a statistiky a reportování pomocí Kerio StaR. Ve chvíli, kdy začnou poskytovatelé připojení plně nabízet komunikaci pomocí IPv6, budou organizace na tuto změnu pohotově připraveny.

Ačkoli většina poskytovatelů ještě nepodporuje IPv6 bez použití VPN tunelů, nakonec nebudou mít jinou možnost. Takový krok však nemusí být pouhou nezbytností, ale nabízí poskytovatelům řešení také příležitost podat svým zákazníkům při přechodu na novou technologii pomocnou ruku.

Kerio Control 7.3 je nástroj vhodný zejména pro organizace, které vyžadují rozsáhlou a stabilní ochranu sítě, analýzu síťové komunikace a informace a statistiky tříděné podle uživatele. Kromě podpory IPv6 přináší Kerio Control 7.3 také plnou webovou správu přes iPad, zasílání e-mailových hlášení a statistik z Kerio StaR a denní aktualizaci blacklistů chránících proti neoprávněnému vniknutí (IPS).

Kerio Control UTM je k dostání v celé řadě forem, ať už jako hardwarový firewall, softwarové zařízení v podobě samoinstalačního ISO, virtuální zařízení pro VMware nebo Parallels či software pro Windows Server.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz