Oracle Extreme Performance Tour v Praze

Markéta Pastuchová | 07.02.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Ve středu 29. února 2012 se v Praze v konferenčním centru Tower od 12 do 18 hodin uskuteční technologická roadshow Oracle Hardware Systems: The Extreme Performance Tour.

Návštěvníci akce budou mít možnost poznat, jak jsou systémy Oracle optimalizovány pro vzájemnou spolupráci tak, aby zvýšily výkon, zjednodušily správu a snížily celkové náklady. Bude se hovořit o budoucnosti hardwarových technologií, o strategii společnosti Oracle a plánech v oblasti vývoje nových produktů a v centru zájmu budou také konkrétní řešení a integrované systémy s důrazem na maximalizaci konkurenčních výhod.

Účastníci budou mít dále možnost se blíže seznámit například se serverovou platformou Oracle SPARC, servery SPARC SuperCluster T4-4, operačními systémy Oracle Solaris a Oracle Linux (který vychází z Red Hat Enterprise Linuxu), úložnými systémy Pillar Axiom, zařízeními Sun ZFS Storage Appliance a Oracle Database Appliance, a nebudou chybět například ani informace o systémech Exadata a Exalogic.

Návštěvníci Oracle Hardware Systems: The Extreme Performance Tour se od odborníků Oracle a expertů z oboru mimo jiné dozvědí, jak:
•    urychlit inovace v podnicích díky mimořádnému výkonu veškerého hardwaru,
•    zjednodušit IT infrastrukturu, a snížit tak náklady, zjednodušit správu a zvýšit produktivitu,
•    plánovat s jistotou díky dlouhodobému závazku společnosti Oracle zvyšovat výkon hardwaru.

Hlavním řečníkem na akci bude senior viceprezident Oraclu Luigi Freguia, který by měl hovořit o zjednodušování IT ve firmě. Zvláštním hostem konference bude ale třeba i Ondřej Neff.

Bližší informace, program akce a registrační formulář najdete na webu společnosti Oracle. Účast na roadshow Oracle Hardware Systems: The Extreme Performance Tour je zdarma, pro registraci je ovšem potřeba vytvořit si účet na webu Oraclu.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz