ProcessForum 2012: Neustálé zlepšování procesů

redakce | 15.02.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Po více než roce se do Prahy opět vrací konferenční koncept ProcessForum, který v různých místech po celém světě pořádá společnost Software AG. Podtitulem letošního ročníku je neustálé zlepšování procesů (continuous process improvement).

ProcessForum 2012 proběhne 29. března 2012 v Clarion Congress Hotelu v Praze.

Jedním z cílů konferencí společnosti Software AG je inspirovat a hledat společně řešení pro výzvy, které vyvstávají v souvislosti s neustále se měnícím trhem, konkurenceschopností a vyššími nároky na uspokojení požadavků zákazníků.

Jednou z cest, jak se připravit na budoucnost, je podle vize Software AG naučit se lépe a rychleji využívat příležitostí, které na trhu vyvstanou, tj. dokázat rychle a efektivně měnit svůj byznys model. A to nelze bez adekvátní podpory IT.

Jak ale sladit požadavky nového byznys modelu a IT, které je obvykle zkostnatělé a pomalé? Jak vyladit neflexibilní IT, aby bylo schopno reagovat včas na podněty vycházející z nastavovaných i měnících se cílů? Odpovědi na tyto otázky bude mít za úkol poskytnout právě ProcessForum.

Kromě představení technologií, které rozkryjí skrytý potenciál a vytvoří dostatečně agilní prostředí pro efektivní transformaci byznysu a jeho další rozvoj, se účastníci mimo jiné dozví, jak mohou převzít kontrolu nad svými procesy a vytvořit flexibilnější a integrované zázemí své organizace. Prostor bude také pro diskusi a výměnu zkušeností.

Po celý den konání akce budou zájemcům dostupní i odborníci a konzultanti s živými ukázkami řešení pro maximalizaci dosavadních investic do IT v IDS Scheer Consulting Lounge.

Účast na ProcessForu je zdarma, detailní program a registrační formulář najdete na webu www.processforum.cz. Jako dárek čeká na jednoho z účastníků tablet iPad od Applu. Mediálním partnerem akce je i web ICT manažer.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ čtyři = dvanáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz