Rychlý start

Komerční článek | 01.02.2012 | Aktuality | Žádné komentáře

Pokud potřebujete rychle začít podnikat vhodným řešením je možnost zakoupení ready made společnosti. Hlavní výhoda zakoupení takové společnosti spočívá v tom, že jménem nové společnosti můžete konat během několik hodin po jejím zakoupení. Dokonce nemusíte ani čekat na zrealizování změn v Obchodním rejstříku, ty se zrealizují postupně bez Vašeho čekání.

Ve zkratce můžeme ready made společnosti charakterizovat následovně:

- jsou založeny výhradně za účelem prodeje

- nemají žádné závazky ani pohledávky

- nikdy nevykonávaly žádnou činnost

- jsou zapsány v Obchodním rejstříku

- mají obchodní jméno a sídlo

- mají vystavené živnostenské listy

- jsou registrovány na placení daně z příjmu (v případě zájmu je možné vybavit i přihlášení k platbě DPH)

- jejich základní kapitál je splaceny v celém rozsahu

- jsou připraveny na rychlý převod do 4 hodin

Jak můžete vidět, na koupi již založené společnosti potřebujete jen finanční hotovost, abyste si společnost mohli zakoupit a přeměňovat Vaše podnikatelské plány ve skutečnost. Představuje pro Vás finanční hotovost problém? Řešením je podání žádosti o poskytnutí úvěru nebo rychlé půjčky. Nejrychlejší způsob jak získat peníze je podání žádosti o půjčku přes počítač nebo mobil, třeba ale počítat s vyšší úrokem za poskytnutí finanční hotovosti. Za výhodnějších podmínek získáte půjčku v bance, ale musíte počítat s tím, že na její schválení budete čekat několik dní. Výhodou sms půjčky je, že peníze máte k dispozici většinou již druhý den po podání žádosti.

Díky koupi ready made společnosti se vyhnete návštěvě všech úřadů a ušetříte drahocenný čas, který můžete využít efektivně na zvelebování Vaší společnosti.

Náš tip: pokud potřebujete automobil do firmy jen příležitostně využijte služby půjčovny

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ pět = deset

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz