Software AG rozšiřuje konzultační divizi o specializaci na SAP HANA

Markéta Pastuchová | 22.02.2012 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

Společnost Software AG seskupila v rámci obchodní divize IDS Scheer Consulting své znalosti platformy SAP HANA do nové specializované jednotky v podobě Center of Excellence (centrum excelence, zkráceně CoE).

SAP HANA využívá in-memory technologii a můžete tak rychle analyzovat velké objemy dat, aniž by se dopředu musely definovat rigidní datové modely a agregace. To krátí časovou náročnost pro nasazení i dosažení výsledků. Zároveň se snižují náklady na tradiční implementaci a údržbu BI řešení – více informací najdete v článku SAP HANA je možná stejnou revolucí jako první PC.

Vytvoření Center of Excellence pro SAP HANA znamená, že obchodní divize IDS Scheer Consulting společnosti Software AG nově dokáže využívat in-memory technologii společnosti SAP při projektech zlepšování byznys procesů. Nová organizační jednotka nazvaná CoE for SAP HANA má za primární úkol identifikovat byznys procesy, které jsou pro SAP HANA relevantní.

Tým Center of Excellence společnosti Software AG disponuje znalostmi sloužícími k tomu, aby transformoval různé nástroje, řešení a služby, které zákazníci mají v heterogenních IT prostředích, na platformu SAP HANA. Kritické procesy, které by měly být zrychleny, mohou být provázány s novou SAP HANA platformou. Mohou se tak realizovat scénáře, které potřebují ke svému běhu velké objemy dat, což mohou být například simulace plánování nebo analýza finančních dat v reálném čase.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− tři = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz