Soutěž pro firmy o videokonferenční řešení Cisco

Albert Ryba | 08.02.2012 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

V nové soutěži určené pro firmy, kterou pořádá Dimension Data za podpory společnosti Cisco Systems, mohou společnosti vyhrát set dvou kusů řešení Cisco Telepresence Quick Set C20 v hodnotě téměř půl milionu korun.

Soutěž s názvem „Nastartujte podnikové video“ má za cíl podpořit širší využívání videokonferenčních řešení v Česku a hlavní cenu získá ta firma, která navrhne údajně co nejinovativnější a nejoriginálnější koncept toho, jak by videokonferenční řešení mohla využít. Autor vítězného návrhu pak získá ještě pro sebe tablet iPad 2 od Applu. Pořadatel si od akce slibuje, že přiměje firmy zamyslet se nad tím, jak by jim videokonferenční řešení mohla ulehčit jejich podnikání, komunikaci a spolupráci. Penetrace profesionálních videokonferenčních řešení je totiž mezi tuzemskými organizacemi stále velmi nízká, i přesto, že podle zástupců Cisco Systems přinášejí výraznou úsporu času, vyšší efektivitu komunikace a návratnost do této investice je obvykle kratší než jeden rok.

Soutěž o řešení Cisco Telepresence C20 byla vyhlášena 8. února a potrvá až do 31. března 2012, výsledky pak budou oficiálně vyhlášeny 12. dubna. Veškeré detaily o soutěži najdete na webu www.videostart.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz