Virtual office

Komerční článek | 01.02.2012 | Aktuality | Žádné komentáře

V současnosti se stále rozrůstá počet uživatelů virtuálních kanceláří. Důvod, proč se stále více podnikatelských subjektů rozhoduje pro virtuální kancelář jsou zejména vysoké ceny za pronájem klasických kancelářských prostor. Přitom mnoho podnikatelů na svou činnost kancelářský prostor vůbec nepotřebuje, protože dokáží své podnikání řídit z kteréhokoliv koutu země. Sídlo sro na dobré adrese je však pro mnohé podnikatele zárukou na získání zajímavých klientů a lukrativních nabídek.

Virtuální sídlo neznamená, že fyzicky neexistuje. Obchodní adresa se obvykle nachází na lukrativním místě spolu s konferenčními prostory. Reprezentativní zasedací místnosti a konferenční prostory jsou kdykoliv k dispozici při obchodním jednání. Vyřizování telefonátů, kompletní poštovní, faxové i e-mailové korespondence je plně zabezpečené. Bonus pro nájemce je i ušetřený čas.

Místo aby se firma zabývala každodenním chodem kanceláře, může se soustředit na svůj hlavní byznys přinášející zisk. Navíc s profesionálním imagem. Získání takové adresy proto nemusí být pouze věcí image. Přenesení kancelářské zátěže na jiného poskytovatele Vám může ušetřit čas a peníze. Samozřejmě, ne pro všechny firmy je toto řešení vhodné. Sahají po něm hlavně ty, které potřebují zasedačku či místnost pro videokonference jen několik hodin do měsíce a vyřizování občasné pošty vlastní sekretářkou by byl pro ně zbytečný luxus. Nač platit stovky eur měsíčně za energie a nájem prostoru a to není všechno. K tomu je třeba připočíst výdaje na zařízení kanceláře – stoly, židle, skříňky, … výdaje spojené s koupí kancelářské techniky – počítače, notebooky, tiskárny, skenery, skartovače, telefony, … nesmíme zapomínat, že je třeba tuto techniku ​​po čase vyměnit za novou, do tiskárně je třeba pravidelně kupovat tonery nebo cartridge, kancelářský papír a mnoho dalších potřebných drobností.

Tip pro ty, kteří hledají fiskální pokladny za výhodnou cenu.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz