VMware spouští on-line databázi virtualizačních a cloudových řešení

Albert Ryba | 01.02.2012 | Aktuality, Cloud, Ostatní | Žádné komentáře

Společnost VMware představila on-line databázi pro virtualizační a cloudová řešení VMware Solution Exchange. Platforma umožňuje propojení zákazníků, partnerů i vývojářů v rámci centralizovaného samoobslužného portálu za účelem zjednodušení procesu hodnocení a výběru firemních řešení.  Omezuje se ovšem logicky jen na produkty spjaté s VMware.

VMware sdružuje v současnosti komunitu více než 2000 partnerů pro oblast technologií, kteří již vytvořili přes 3500 aplikací a 6000 produktů pro infrastrukturu kompatibilních s portfoliem produktů VMware.

Databáze VMware Solution Exchange umožňuje partnerům a vývojářům, kteří komplementují, integrují či jinak pracují s portfoliem produktů VMware, přímý přístup na trh a prodej řešení potenciálním zákazníkům.

Partneři a vývojáři mohou prostřednictvím nové databáze předvést svá řešení a využít při tom bohatý multimediální obsah – YouTube videa, produktové přehledy, rozčlenění do kategorií podle typu technologie, zkušební verze softwaru, screenshoty produktů, technické specifikace a plány ke stažení i další marketingové nástroje. Všichni partneři a vývojáři mohou představit svá řešení kompatibilní se softwarem VMware a třetích stran, s údaji o certifikaci VMware včetně loga VMware Ready a kontaktních informací.

VMware Solution Exchange také dává zákazníkům možnost ohodnotit své zkušenosti s konkrétním řešením na pětihvězdičkové stupnici nebo formou komentáře. Mohou také hlasovat o konkrétní verzi partnerského řešení. Řešení v databázi jsou rozdělena podle typu technologie a průmyslu společně s produkty VMware, které jsou s daným řešením kompatibilní nebo přímo integrované.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ šest = deset

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz