Business Intelligence Conference 2012

Markéta Pastuchová | 27.03.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

V úterý 17. dubna 2012 pořádá společnost Exponet druhý ročník Business Intelligence Conference v kongresovém centru U Hájků v Praze. Podtitulem letošního ročníku je heslo „chytrost pro 21. století“, které poukazuje na význam BI v současné době.

Konference má za cíl nabídnou širokou škálu novinek, produktů a technologií z oblasti Business Intelligence i možnost osobních konzultací účastníků konference s odborníky a dodavateli řešení.

Stručně z programu Business Intelligence Conference 2012
Účastníci se například dozvědí řadu informací o Power View (což je nový, tzv. samoobslužný BI nástroj v SQL Server 2012) a to přímo od produktového manažera společnosti Microsoft  Roberta Havránka.

Jak se vypořádat s obrovsky rychlým nárůstem dat a jak proměnit tuto hrozbu v potenciální výhodu? To poradí Vladimír Kyjonka, BI Advisor ze SAS Institutu ČR.

Mnoho odborníků hledá odpověď na zásadní otázku, jak vybrat ten správný nástroj a jaké mohou být jeho skutečné přínosy. Odpověď jim pomůžou najít zástupci společnosti Komix, a to i v živé ukázce na příkladu praktického využití systému BI např. v oblasti obchodu.

Erik Caha a Miloslav Peterka z BI Experts ukáží, jak dál pokračovat v řešení Business Intelligence i nad rámec Power View, přitom stále využívat funkcí v nových edicích MS SQL Server a třeba vše skloubit s celopodnikových zpravodajstvím.

A jak rychle z dat získat užitečné informace? Tomáš Pour, výkonný ředitel společnosti Alvila Systems navíc bude přednášet o tom, jak v těchto informacích najít potenciál pro další rozvoj. Přesvědčí účastníky o tom, že od nynějška budou datové analýzy snazší než kdykoliv předtím.

Celý odborný program zakončí přednáška Luboše Bednáře na téma Řízení kvality dat prostřednictvím SQL Serveru 2012, ve které se účastníci mj. dozvědí, že každá organizace může zlepšit své fungování, pokud je řízena na základě přesných a relevantních informací.

Podrobný program, spolu s registračním formulářem a profily partnerů konference naleznete na www.bicon.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz