Canon zve na semináře o tiskových řešeních

Martin Noska | 15.03.2012 | Aktuality, Podniková infrastruktura | Žádné komentáře

Společnost Canon CZ se rozhodla připravit připravuje pro své stávající i potencionální zákazníky pravidelné semináře na téma tiskových řešení. Canon chce návštěvníky seznámit se svými tiskovými řešeními a inspirovat ke zlepšení podnikových procesů a úspoře nákladů.

Série seminářů s názvem „Ovládněte svoje dokumenty!“ byla zahájena 8. března 2012 v kinosále pražského sídla společnosti Canon CZ. Celkem proběhnou ještě tři semináře se zhruba měsíčním rozestupem. Konkrétně půjde o termíny 3. dubna, 3. května a 5. června vždy od 9 do 11 hodin. Vstup je samozřejmě zdarma.

V rámci tématu budou představeny nové technologie a výhody komplexního řešení pro tisk a skenování uniFlow 5.1, které má pomoci organizacím spravovat jejich náklady související s tiskem, zvýšit produktivitu zaměstnanců a dosáhnout nové úrovně zabezpečení dokumentů. Na programu je také otázka mobilního tisku, tisku dokumentů z chytrých telefonů a cloudu.

Bližší informace a registrační formulář najdete na adrese http://ecanon.cz/akce/dm_solution/.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − = nula

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz