Gopas TechEd DevCon 2012

Martin Noska | 15.03.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Společnosti Gopas, Daquas a Microsoft pořádají od 23. do 26. dubna 2012 desátý ročník největší odborné IT konference v ČR – TechEd-DevCon 2012.

Konference TechEd DevCon je určena všem z oboru informačních technologií, které zajímají aktuální novinky a budoucí trendy v oblasti produktů společnosti Microsoft. Program bude letos soustředěn do tří až čtyř klimatizovaných sálů, které ponesou názvy ShowIT Hall, SQLFest Hall, DevCon Hall a Geek Hall. Po celou dobu bude v konferenčním komplexu souběžně probíhat doprovodný program, diskuzní fóra a Ask the Expert stánek. ShowIT Hall nabídne přednášky pro IT profesionály, SQLFest Hall bude hlavním stanovištěm odborníků na SQL Server/Business Intelligence, DevCon Hall stánkem s novinkami pro vývojáře a Geek Hall bude plná přednášek s nejvyšší úrovní náročnosti témat.

Letošní ročník se opět koná v prostorech multikina CineStar (dříve Village Cinemas) Černý Most. Po celou dobu setkání budou moci jeho účastníci využívat Wi-Fi bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží zdarma poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání. Těšit se můžete také na tradiční středeční TechEd-DevCon party.

Podrobnější informacr a kompletní program naleznete během března na www.teched.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět + = třináct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz