HP Officejet Pro 8600 eAiO: Vyšší rychlost i výdrž náplní

Martin Noska | 23.03.2012 | Aktuality, Hardware | Žádné komentáře

Společnost HP uvádí na český trh nová multifunkční zařízení řady Officejet Pro 8600 eAiO, určená zejména menším firmám a pracovním skupinám.

Nové tiskárny z řady Officejet slibují levný a rychlý inkoustový barevný tisk a zároveň disponují i vlastní e-mailovou adresou, která umožňuje zaslat tiskárně e-mail odkudkoli z internetu. Příchod novinek doprovází spuštění jarní recyklační kampaně, která přinese úsporu až 1 200 Kč při nákupu jednoho z vybraných modelů tiskáren HP Officejet.

Nové modely nahrazují starší model HP Officejet Pro 8500A Plus eAiO. K hlavním přednostem nových modelů tiskáren patří podle zástupců HP tisk barevných dokumentů v profesionální kvalitě, a to při nákladech na stránku až o 50 % nižších ve srovnání s laserovými tiskárnami.

Nové modely nabízejí vyšší rychlost klasického i duplexního tisku, tiskový systém nyní vydrží měsíční zatížení až 25 000 stran. Rychlost dosahuje u modelu Pro 8600 eAiO až 18 čb a 13 barevných stránek za minutu, v případě kvality draft je to v obou případech 32 stran. Rychlejší model Pro 8600 Plus eAiO zvládne až 20 čb a 16 barevných stránek za minutu, v případě režimu draft je to pak 35 stránek. Tiskárny jsou vybaveny 50stránkovým automatickým duplexním podavačem pro duplexní skenování, kopírování a faxování. Uvedeny byly i nové inkousty 950 a 951XL, které přinášejí vyšší kapacitu a možnost potisknout o 100 listů více (při 5% pokrytí).

Zajímavostí také je, že součástí dodávky všech zařízení HP již nejsou jen obvyklé „startovací“ kazety s velmi omezeným množstvím náplně, ale plnohodnotné kazety, které obsahují dokonce o něco více inkoustu, než mívají klasické malé kazety pro tisk konfiguračních stránek při prvotním zapnutí. Nové Officejety také podporují bezdrátové připojení a díky službě mobilního tisku HP ePrint4 mohou uživatelé tisknout téměř kdekoli. Pomocí funkce AirPrint lze přímo z mobilních zařízení iPad, iPhone nebo iPod touch tisknout e-maily, dokumenty, webové stránky a další.

Model HP Officejet Pro 8600 eAiO je na českém trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 4 499 Kč bez DPH. Officejet Pro 8600 Plus eAiO je pak k dispozici za doporučenou koncovou cenu 6 082 Kč bez DPH.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− jedna = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz