Ignum nově nabízí virtuální spravované servery

Albert Ryba | 19.03.2012 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Společnost Ignum, která se orientuje na poskytování hostingových služeb, informovala, že doplňuje svou nabídku virtuálních serverů o novou variantu virtuálních spravovaných (managed) serverů. Ty jsou spravovány přímo administrátory poskytovatele služeb a ocenit by je měly především menší firmy (SMB).

Při objednávce virtuálních serverů ve variantě managed budou administrátoři společnosti Ignum podle požadavků upravovat parametry serverů, včetně správy uživatelských účtů, databází, adresářů či nastavení přístupových práv. Součástí služeb je rovněž instalace programového vybavení a skriptů, průběžné bezpečnostní aktualizace, zálohování dat a další údržbové práce.

Virtuální managed servery se službami administrátorů lze objednat ve všech současných variantách virtuálních serverů z nabídky Ignum. V rámci paušálního poplatku za správu serverů lze měsíčně čerpat tři hodiny práce administrátorů.

Virtuální servery Ignum se vyznačují využitím virtualizační technologie Hyper-V od Microsoftu, předinstalovaným linuxovým operačním systémem Debian 6.0 Squeeze nebo Microsoft Windows Server 2008 R2 Datacenter. Připojení k internetu poskytovatel zajišťuje rychlostí 1 Gb/s a slibuje i průběžné aplikování bezpečnostních aktualizací a pravidelné zálohování.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ šest = dvanáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz