Konference ISSS 2012

Martin Noska | 13.03.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

V termínu od 2. do 3. dubna 2012 se uskuteční 15. ročník konference ISSS (Internet ve státní správě a samosprávě). Místem konání je jako v minulých letech kongresové centrum Aldis v Hradci Králové. Konference ISSS představuje komunikační a prezentační platformu pro všechny subjekty veřejné správy, odborníky i dodavatele technologií a služeb, kteří se podílejí na informatizaci společnosti a rozvoji e-governmentu.

Hlavní roli v programu letošního ročníku konference ISSS 2012 budou hrát základní registry, jejichž ostrý start se blíží. Stranou nezůstane ani další vývoj stávajících projektů (Czech POINT, informační systém datových schránek, digitalizace a archivace dokumentů apod.), využití cloud computingu, outsourcingu či virtualizace, rozšiřování komunikační infrastruktury a mobilních technologií ve veřejné správě nebo otázky bezpečnosti informačních systémů, správa a ochrana identit či GIS systémy a mapové služby.

Pro ucelené okruhy témat jako jsou například eHealth, eTurismus nebo digitalizace, strategie Digitální Česko a využívání nových médií budou připraveny tradiční samostatné odborné bloky. Na pořadu jednání nebudou chybět ani informace o financování projektů ze zdrojů EU, počítačové gramotnosti a vzdělávání a svůj prostor tradičně dostanou „best practices“ měst, obcí a regionů.

V programu doprovodných mezinárodních konferencí LORIS a V4DIS bude převažovat především výměna zkušeností s partnery z Evropské unie a zemí Visegrádské čtyřky. Více informací najdete na webu http://www.isss.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


tři + = osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz