Konference TSP 2012: Telekomunikace vědecky i prakticky

redakce | 17.03.2012 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

Mezinárodní konference Telecommunications and Signal Processing (TSP) je zaměřena na akademické, vědecké a vývojové pracovníky působící v různých oblastech telekomunikační techniky a zpracování signálů. Toto setkání pro širokou odbornou veřejnost, letos již pětatřicáté, je naplánováno na 3. – 4. července 2012 v Praze.

Konference bude i letos orientována na diskusi o aktuálních trendech v oblasti telekomunikační techniky a o pokročilých metodách zpracování analogových a digitálních signálů. Cílem konference je nabídnout příležitost začínajícím i zkušeným vědcům a vývojářům pro setkání s novými kolegy, získávání nových nápadů či pro navázání nové spolupráce mezi výzkumnými skupinami.

Hlavními tématy konference TSP 2012 jsou informační systémy, síťové technologie, telekomunikační systémy, modelování, simulace a měření, biomedicínské signály, digitální zpracování signálů, obrazu a zpracování videa.

Velkou výhodou pro mladé odborníky je možnost umístění jejich příspěvků do impaktovaných časopisů. Konference totiž spolupracuje s databázemi – IEEE Xplore, SCOPUS a CPCI of Thomson Reuters. „Věříme, že se nám podaří zaujmout a přesvědčit o účast velké množství mladých lidí, kteří mají zájem o náš obor. Snažíme se jim ukázat nové cesty, trendy a novinky,“ doplňuje poslání hlavní organizátor konference doc. Ing. Karol Molnár, Ph.D., z ústavu Telekomunikací FEKT VUT v Brně.

Letos se odborníci z celého světa setkají v pražském hotelu Diplomat, kde pro ně budou nachystány nejen odborné přednášky, ale také doprovodný program, který má pomoci při neformálním navazování nových kontaktů a výměně poznatků z praxe.

Každoročně se účastní konference téměř 150 účastníků z více jak 17 zemí. Konference TSP letos získala také zajímavou odbornou garanci v podobě agentury Czech Invest. Další mediální partneři budou následovat.

Zájemci se mohou hlásit již nyní pomocí webových stránek konference na adrese www.tsp.vutbr.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− čtyři = čtyři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz