PCS chystá bezplatné semináře IT bezpečnosti

Albert Ryba | 14.03.2012 | Aktuality, Bezpečnost | Žádné komentáře

Divize DataGuard společnosti PCS se rozhodla uspořádat pravidelný cyklus odborných seminářů věnovaným oboru počítačové bezpečnosti.

Účast na těchto seminářích poskytne DataGuard zájemcům zdarma. První seminář se uskuteční 28. 3. 2012 od 9.30 hodin, v sídle divize DataGuard, Šátalská 1 c/d, Praha 4. Náplní prvního semináře má být představení bezpečnostních produktů společnosti Fortinet, které zařadil DataGuard nově do svého portfolia. U dalších seminářů již pořadatel slibuje i nezávislejší obsah, jako například aktuální všeobecné trendy z oboru IT bezpečnosti, vývoj hrozeb a podobně.

Semináře budou probíhat celý rok ve čtvrtletních intervalech. Cílem má být poskytnout zájemcům možnost se pravidelně vzdělávat ve sféře ICT bezpečnosti a získávat přehled o tomto oboru.

Cyklus seminářů je určen IT profesionálům – zejména technickým pracovníkům IT, IT bezpečnostním manažerům, správcům IS/IT i zájemcům z řad médií. Přihlásit se lze na adrese http://www.pcs.cz/dataguard/registrace.html.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ osm = čtrnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz