Podnikové multifunkce Canon imageRunner Advance 4000 slibují úsporný provoz

Markéta Pastuchová | 06.03.2012 | Aktuality, Hardware | Žádné komentáře

Společnost Canon představila novou řadu podnikových multifunkčních tiskáren imageRunner Advance 4000, která obsahuje čtyři černobílé modely formátu A3. Nové modely 4025i, 4035i, 4045i a 4051i se liší zejména rychlostí tisku, která je 25, 35, 45 nebo 51 stran za minutu.

Podniková platforma Canon imageRunner Advance nyní celkem zahrnuje 32 modelů, které byly na trh postupně uvedeny od roku 2009. Novou řadu imageRunner Advance 4000 lze integrovat do podnikového prostředí a propojit se softwarovým řešením, jako je uniFlow nebo e-Copy. Nové multifunkce mají být vhodné pro vytížené pracovní skupiny a menší oddělení v podnicích všech velikostí.

Multifunkční tiskárny z řady imageRunner Advance 4000 lze ovládat pomocí barevného 21,3cm SVGA dotykového displeje (viz obrázek), který lze přizpůsobit potřebám každé organizace. Pro rychlé zpracování větších úloh je možné oboustranně skenovat, manipulovat s médii a maximální kapacita zásobníku je až 4980 listů papíru. S pokročilými možnostmi dokončovacích prací lze interně vytvořit profesionálně vypadající dokumenty.

Podpora řešení uniFlow přináší vylepšení bezpečnostních funkcí a kontrolu nad citlivými dokumenty, aby nedošlo k neoprávněné manipulaci nebo tisku. Navíc jsou k dispozici možnosti pro ověřování, zabezpečený tisk, filtrování pošty a adres, stejně jako šifrování a další bezpečnostní funkce. Canon také zapracoval na spotřebě, která je nyní v režimu spánku na úrovni 1 wattu a pro výrobu byly použity recyklované materiály a bio plasty.

Stroje řady imageRunner Advance 4000 budou v prodeji od května 2012.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− jedna = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz