Siemens OpenScape UC 7.0 rozšiřuje možnosti sjednocené komunikace

Albert Ryba | 05.03.2012 | Aktuality, Internet a služby, Software | Žádné komentáře

Siemens Enterprise Communications ohlásil majoritní aktualizaci svojí VoIP / UC platformy OpenScape UC, která nyní přináší podporu pro až 500 000 uživatelů. V předchozí verzi to bylo maximálně 100 000 uživatelů. Přibyly také nové funkce v oblasti sjednocené komunikace, jako třeba rozšíření systému prezence a přidání plnohodnotného chatu.

Nově OpenScape UC 7.0 také podporuje Mac OS a vylepšeno bylo také předávání volání mezi různými typy přístrojů a sítí. Systém může být nasazen kompletně ve virtuálním prostředí a podpora protokolu XMPP (Extensible Messaging and Presence Protocol) má umožnit spolupráci s dalšími messagingovými nástroji či sociálními médii.

I když platforma OpenScape od Siemensu nepatří na trhu mezi nejrozšířenější a má celosvětový podíl zhruba v rozmezí 1,5-2 %, zástupci firma plánují její intenzivní propagaci a rychlejší růst než doposud. Součástí strategie má být vytvoření bohatšího partnerského ekosystému, snaha oslovení nových zákazníků i z řad menších firem a také nabídka přidružených služeb.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz