Algotech nově nabízí SugarCRM v cloudu

Martin Noska | 01.04.2012 | Aktuality, Cloud, Software | Žádné komentáře

Algotech informoval, že se stal Gold Partnerem společnosti SugarCRM a rozšířil nabídku o její CRM (Customer Relationship Management) řešení v cloudu.

Kromě nově budovaného Centra sdílených služeb a řady cloudových aplikací, které jsou již k dispozici, rozšiřuje Algotech svoji nabídku právě o známé řešení pro řízení vztahů se zákazníkem SugarCRM. To se vyznačuje širokou funkcionalitou, řadou možností nasazení a otevřeným konceptem (jde o tzv. komerční open source).

Společnost Algotech je jediným Gold Partnerem společnosti SugarCRM v České a Slovenské republice a řešení nabízené v Algocloudu je určené pro všechny zájemce z regionu EMEA. Zákazníci navíc získají i řadu doplňkových služeb, jakou jsou konzultace, školení, integrace na další systémy, apod. Algotech navíc slibuje díky provozu služby v rámci vlastní infrastruktury i zajímavou koncovou cenu.

Na základě provedené analýzy bylo rozhodnuto o pořízeního produktu SugarCRM i pro vlastní využití ve společnosti Algotech včetně podpory mobilních aplikací.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + devět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz