Bezpečnost v Cloudu 2012

Markéta Pastuchová | 23.04.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Společnost Exponet pořádá v úterý 15. května 2012 v kongresovém centru U Hájků v Praze druhý ročník konference Bezpečnost v Cloudu.

S rostoucím množstvím dat se zvyšuje hodnota informací a znalostí v nich ukrytých. Firmy začínají více poznávat výhody a nevýhody cloud computingu. Proto Ing. Ivan Kutil (Solution Architekt, AppSatori) klade následujíci otázky: „Jedná se pouze o marketingový tah nebo jde o opravdovou revoluci? Jaké jsou bezpečnostní hrozby, a dokáže je cloud eliminovat?“ Na ně, ale i na další bude hledat odpovědi ve své přednášce nazvané Informační bezpečnost v době cloudové – příležitost nebo hrozba?

David Matějů (Commercial Technology Consultant, RSA bezpečnostní divize EMC) pohovoří konkrétně o zajištění bezpečnosti virtuálního datacentra a zajištění shody s platnými předpisy a zákony. Ve své přednášce ukáže způsob, jak obou těchto cílů elegantně dosáhnout.

Zástupci dalších renomovaných firem, zúčastněných na konferenci představí svá konkrétní řešení problematiky bezpečnosti v cloudu.

Partnery konference jsou společnosti RSA (bezpečnostní divize EMC), D-Link, APC by Schneider Electric, Microsoft, Fortinet, IBM.

Podrobný program, spolu s registračním formulářem a profily partnerů konference, naleznete na webové adrese www.bezpecnostvcloudu.cz. Registrace je již otevřena.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm + = osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz