Big Blue One: Veřejný cloud od Casablanca INT

Martin Noska | 05.04.2012 | Aktuality, Cloud | Žádné komentáře

Společnost Casablanca INT oznámila spuštění provozu veřejného cloudového řešení Big Blue One, které nově zařadila do svého portfolia telekomunikačních a ICT služeb.

Jedná se o partnerský projekt společností Casablanca, Hewlett Packard, AMD a VMware, který má být údajně co do parametrů výkonu a bezpečnosti prvním robustním a uceleným veřejným cloudovým řešením v ČR. Novinka je postavena na technologii HP CloudSystem Matrix. Dále jsou využity procesory AMD a virtualizační platforma VMware.

Casablanca INT zaručuje u cloudového řešení například smluvní garanci 100% dostupnosti, dále prakticky neomezený výpočetní výkon (CPU, RAM, Storage) a zákazník využívá bezpečnostní IPS řešení HP TippingPoint pro ochranu svých serverů, dat a IP provozu.

Data zákazníků jsou replikována do dvou nezávislých lokalit (Off-Site replikace) a je tak eliminována možnost jejich ztráty.

Big Blue One je provozován ve vlastním datovém centru společnosti Casablanca INT a zřídit nebo změnit službu lze on-line do 10 minut. Při objednávce nové služby získává každý zákazník zabezpečení Secure Cloud (inspekce TippingPoint) na 1 měsíc zdarma.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ dva = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz