Eaton sjednocuje komunikační karty pro UPS

Martin Noska | 10.04.2012 | Aktuality, Hardware | Žádné komentáře

Společnost Eaton představila tři nové komunikační karty k UPS určené do MS slotu. Hlavní novinkou je podpora protokolu Modbus RTU u UPS 9130 pomocí Modbus karty, která otevírá nové možnosti v průmyslovém segmentu.

Network-MS: Nová síťová karta do MS slotu
Network-MS nahrazuje předchozí kartu ConnectUPS-MS (103006826) a Network Management Card (66102). Network-MS Web / SNMP karta umožňuje přímé připojení UPS Eaton k síti Ethernet a internetu. Karta podporuje monitorování a řízení UPS v reálném čase pomocí standardního webového prohlížeče v souladu s požadavky systému na řízení sítě či její spotřeby. Mezi základní vlastnosti patří:
-    univerzální podpora komunikace prostřednictvím HTTP, SMTP, SNMP, Telnet, SSH a SSL,
-    vzdálená správa UPS nebo restart chráněných zařízení přes SNMP/Web,
-    automatické provádění akcí včetně automatického vypnutí v případě dlouhodobého výpadku napájení,
-    zasílání e-mailů s notifikacemi,
-    kompatibilní s SNMPv3 a IPv6.

Modbus-MS: Síťová a Modbus karta
Nová síťová a Modbus karta do MS slotu (MODBUS-MS) nahrazuje dřívější NMC (Network Management Card 66103). Tato karta poskytuje všechny výše uvedené funkce karty Network-MS, stejně jako průběžné, spolehlivé a přesné dálkové monitorování systému UPS prostřednictvím systému pro správu budov (BMS) nebo systému průmyslové automatizace (IAS).

Relay-MS: Reléová karta do MS slotu
Nová Relay-MS nahrazuje Realy Management Card Contacts & RS232-MS (103006828) a Relay Management Card (66104). Karta nabízí jednoduchý způsob přenosu informací od UPS k zabezpečovacím systémům, PLC nebo počítačovým systém, pomocí reléových kontaktů. Umožňuje přímé připojení k PC pomocí rozhraní RS232.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři + jedna =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz