Gartner IT Leadership Trends

Martin Noska | 15.04.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Ve čtvrtek 24. května 2012 proběhne v Marriott hotelu v centru Prahy další ročník konference Gartner IT Leadership Trends. Ta bude mí za cíl ukázat aktuální trendy v oblasti IT pro zlepšení vašeho byznysu a konkurenceschopnosti.

Mezi hlavní témata v podání analytiků Gartneru budou patřit zejména řízení IT, nákup cloudových služeb, analýzy velkých objemů dat (big data) či vyjednávání s velkými dodavateli, ale třeba i vize práce s informacemi v roce 2020 nebo „partyzánské“ IT.

V ČR je pořadatelem společnost KPC-Group, jež je výhradním zastoupením Gartneru v Česku, na Slovensku a v Rumunsku a akce je také připravována ve spolupráci s Českou asociací manažerů IT CACIO. Pořadatel slibuje lokálně relevantní informace rozšířené o globální kontext, individuální konzultace s analytiky či setkání s odborníky z branže.

Konference Gartner IT Leadership Trends je určena primárně pro ředitele IT (CIO) či manažery jednotlivých ICT oddělení, IT architektům, vedoucím nákupu IT a dalším IT manažerům ze soukromých firem i organizací veřejné správy. Je vhodná také pro ty generální a finanční ředitele, kteří chtějí získat informace o tom, jak prostřednictvím IT podpořit svoji konkurenceschopnost.

Více informací o konferenci Gartner IT Leadership Trends včetně programu a informací o registraci najdete na webu KPC-Group.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + tři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz