Ignum spustilo hru o EU domény zdarma

Martin Noska | 05.04.2012 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Společnost Ignum spustila na adrese hra.webcloud.cz vědomostní hru, ve které lze po správném zodpovězení alespoň čtyř z pěti otázek vyhrát bezplatnou registraci EU domény.

Pro účast ve hře na stránce hra.webcloud.cz stačí soutěžícím zadat jméno a platnou e-mailovou adresu, na kterou v případě výhry obdrží kód pro bezplatnou roční registraci jedné volné EU domény prostřednictvím služby DOMENA.CZ. Soutěžní otázky se týkají evropské historie, kultury a ekonomiky či významných evropských osobností. Hru je možné bez omezení opakovat a získat tak i více EU domén zdarma. Hra o EU domény probíhá od 5. dubna 2012 až do půlnoci 30. června 2012. Jaký je marketingový cíl této akce Ignum oficiálně nezveřejnilo, pravděpodobně se ale bude potřeba smířit s přijímáním reklamních e-mailů na zadanou adresu. Ignum nejspíš také počítá, že po vypršení roční platnosti domény ji řada uživatelů následně prodlouží už za regulérní cenu.

Uplatnění výhry není podmíněno využitím jakýchkoli dalších služeb společnosti Ignum. Výherní kódy na bezplatnou registraci EU domén je třeba využít do 31. července 2012.

„V naší soutěži o EU domény může vyhrát opravdu každý, a to skutečně bez omezení celkového počtu domén, rozdaných mezi vítěze. Stačí jen správně odpovědět na čtyři otázky z evropských reálií a poslední třeba i z oblasti IT,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti Ignum. „Evropské domény nabízejí prostor i tam, kde jsou již doménová jména s koncovkou .cz obsazena, a navíc je možné registrovat si i domény s diakritikou.“

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


jedna + = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz