iPad 3: Uživatelé si stěžují na problémy s Wi-Fi

Martin Noska | 07.04.2012 | Aktuality, Hardware | Žádné komentáře

Řada uživatelů nedávno uvedeného tabletu iPad 3 si stěžuje na problém s Wi-Fi připojením. To je v některých případech nadměrně pomalé, vypadává a nebo nejsou Wi-Fi sítě vůbec vidět. Apple již začal problém oficiálně vyšetřovat, i když detaily zatím zůstávají nejasné.

Více informací o nefunkčním či částečně funkčním Wi-Fi u iPadu 3 najdete na fóru podpory Applu, kde uživatelé popisují svoje potíže a téma má v současnosti již 62 stránek.

Podle všeho je problém s největší pravděpodobností ve vadné elektronice a i když je postižen jen nepatrný zlomek přístrojů, při milionových objemech prodaných iPadů třetí generace se jedná o poměrně velké množství uživatelů, kteří si na potíže stěžují. Nepomůže tedy softwarový fix, ale přístroje bude potřeba vrátit a opravit či vyměnit. Někteří uživatelé potvrzují, že jim Apple vadný iPad již vyměnil. Tento problém se týká pouze Wi-Fi verze nového iPadu, i když mimoameričtí uživatelé iPadu verze s podporou 4G si naopak stěžují na nemožnost připojení do LTE sítí.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


jedna + sedm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz