Kolaborativní platforma Podio nabízí integraci s Dropboxem

Martin Noska | 06.04.2012 | Aktuality, Internet a služby, Software | 2 komentáře

Platforma Podio pro týmovou spolupráci a projektový management od stejnojmenné firmy přišla s další novinkou. Po integraci s Google Apps, Google Docs, Box, Evernote, Zendesk, FreshBooks, Instapaper či Campaign Monitorem bylo tento týden ohlášeno i propojení s cloudovým úložištěm Dropbox.

Online kolaborativní platforma Podio se vyznačuje zejména tím, že umožňuje uživatelům tvorbu vlastních aplikací na míru a pro malé týmy je s určitými omezeními navíc k dispozici zdarma. Nově tedy uživatelé mohou připojovat obsah ze svého účtu na Dropboxu přímo do svých projektů v rámci platformy Podio, ať už na internetu nebo za použití aplikace pro smartphony Apple iPhone.

Integrace Dropboxu do struktury platformy Podio umožňuje přidávat soubory z Dropboxu přímo do pracovního procesu, ať už do “Pracovního prostoru” jednotlivých projektů, nebo ke konkrétním úkolům. Není nutné posílat odkazy na soubory z Dropboxu mailem, ale lze je přímo vložit do rozhraní Podia a zasadit je do kontextu všech dalších informací k projektu. Zvlášť u projektů, které se soustředí na obsah, se tím usnadní komunikace a zjednoduší spolupráce.

2 komentáře u článku “Kolaborativní platforma Podio nabízí integraci s Dropboxem”

  1. juraj napsal:

    Existuje v podiu aplikacia ktora dokaze robit odpis zo skladu? priklad.Mam naskladeny tovar a pri kazdom predaji aby mi ho vydalo napriklad na zaklade serioveho cisla. Ak ano akos a vola.. dakujem

  2. redakce napsal:

    Dobrý den, zkuste se obrátit přímo na help centrum Podio (https://help.podio.com/home), protože do takových detailů toto řešení neznáme. Díky.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + = šestnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz