Oracle Aplikační den 2012

redakce | 06.04.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Oracle Aplikační den 2012, který proběhne ve čtvrtek 26. dubna netradičně v bývalém chrámu Sacre Coeur v Praze, představí návštěvníkům portfolio podnikových aplikací Oracle. Poprvé v ČR zde bude představena nová generace platformy Oracle Fusion, dále se bude hovořit o podnikových informačních systémech pro malé a střední společnosti, JD Edwards a E-Business Suite s důrazem na plánování výroby, finanční plánování a reporting, řízení projektů, plánování poptávky a řízení dodavatelských řetězců.

Hlavními řečníky budou Alexandr Pomazal, obchodní ředitel pro oblast aplikací, který představí aplikační strategii Oracle pro český trh, a Kevin Attard, jenž uvede aplikace Fusion a přiblíží produktovou strategii Oracle.

Dalšími stěžejními tématy odborné konference Oracle Aplikační den 2012 bude orientace na zákazníka, nová koncepce řízení lidských zdrojů, cloudové služby pro aplikace, finanční plánování – systém Hyperion, podpora projektového řízení – Primavera , řešení pro podniky řízené poptávkou systém Demantra a podnikové systémy pro rostoucí společnosti, zejména JD Edwards. Součástí akce bude také výroční konference CZOAUG (Czech Oracle Application User Group), která bude přístupná pouze členům uživatelské skupiny Oracle aplikací.

Bezplatná registrace a další informace jsou k dispozici na adrese http://www.oracle.com/goto/cz/oad.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − = čtyři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz