Vodafone testuje IP volání na mobily – zatím zdarma

Martin Noska | 19.04.2012 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Vodafone se rozhodl využít existujícího spojení portálu Vodafone park se svojí GSM sítí a otestovat možnost IP volání z tohoto portálu na mobilní telefony ve vlastní síti.

Vodafone proto plánuje vyzvat v následujících dvou měsících vybranou skupinu zákazníků, aby otestovali kvalitu hovorů, použitelnost uživatelského rozhraní a praktickou využitelnost služby.

Další zájemci se mohou hlásit na e-mailové adrese park@vodafone.cz. Celkově tak bude neomezené volání zdarma do sítě Vodafonu po dobu dvou měsíců testovat asi 5 000 až 6 000 uživatelů. Na oplátku si pak od nich Vodafone vyžádá krátké zhodnocení služby.

Mezi vlastnosti IP volání z Vodafone parku bude patřit možnost přenést si do jeho prostředí celý telefonní seznam, snadné použití a kompletní webové prostředí bez nutnosti cokoliv instalovat. Volaný navíc uvidí na displeji číslo mobilu volajícího.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− šest = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz