Barracuda Backup Service s integrovanou podporou VMware

Martin Noska | 03.05.2012 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Společnost Barracuda Networks rozšiřuje podporu svých zálohovacích řešení o prostředí VMware. To se týká i produktu Barracuda Backup Server a služby Backup Service.

V kombinaci se službou Barracuda Backup Service zajišťuje Barracuda Networks Backup Server jednak lokální rychlou záchranu dat obnovením z vestavěného úložiště a současně rovněž možnost ukládání dat mimo vlastní infrastrukturu díky službě Barracuda Backup Service. Právě možnost ukládat zálohovaná data na různé hardwarové jednotky v geograficky odlišných lokacích velmi významným způsobem snižuje možnost ztráty uložených dat v důsledku živelných pohrom či jiných mimořádných událostí.

Na jaře letošního roku se společnost Barracuda Networks zaměřila na uživatele virtualizačních řešení VMware. Nové funkce dostupné v rámci Barracuda Backup Service nyní nabízejí integrované řešení pro zálohování a replikaci celých virtuálních serverů i aplikací. Hlavním přínosem pro uživatele je tak možnost rychle a snadno kompletně obnovit své systémy po havárii.

Nové funkce jsou dostupné zdarma všem uživatelům  Barracuda Backup Service v rámci Energized Updates. Barracuda Networks v současné době podporuje produkty VMware verzí: VMware ESX 4.0.x a 4.1.x, VMware ESXi 4.0.x, a 4.1.x, VMware ESXi 5.0.x, a VMware vCenter Server 4.0.x, 4.1.x, a 5.0.x.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + = osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz