EMC rozšíří možnosti správy souborů v cloudu

Martin Noska | 28.05.2012 | Aktuality, Cloud | Žádné komentáře

Společnost EMC pokračuje ve svých akvizicích a nově převzala americkou firmu Syncplicity působící v oblasti řešení pro cloudovou souborovou správu. Ta se zaměřovala na funkce pro nativní cloudovou synchronizaci a sdílení, požadované podnikovými zákazníky.

V reakci na rostoucí oblibu mobilních, sociálních a cloud computingových technologií totiž organizace ve stále vyšší míře požadují podniková řešení pro synchronizaci a sdílení souborů.

Řešení Syncplicity byla vyvinuta speciálně pro podniková prostředí, ve kterých uživatelům umožňují vzájemnou interakci a sdílení obsahu na libovolných zařízeních při zachování úrovně zabezpečení a kontroly, kterou požadují IT oddělení. Tato řešení mají pomoci organizacím při správě, synchronizaci, sdílení a zálohování souborů v širším podnikovém prostředí a poskytnout nástroje nezbytné pro zvýšení produktivity, zlepšení ochrany podnikových dat a snížení nákladů na infrastrukturu a podporu.

Převzetí Syncplicity zapadá do strategie společnosti EMC podporovat v popočítačové éře „nové uživatele“, kteří chtějí používat a sdílet informace, spolupracovat a účastnit se obchodních procesů s využitím nejrůznějších zařízení. Současně dojde k integraci řešení Syncplicity do portfolia skupiny Information Intelligence Group. Podmínky akvizice nebyly zveřejněny.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz