Flexibilní IT pomůže vaší firmě obstát ve výjimečné době

Martin Noska | 17.05.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Společnosti Anect a Microsoft připravily pro zájemce o moderní softwarové technologie pro komunikaci a týmovou spolupráci Roadshow nazvanou „Flexibilní IT pomůže vaší firmě obstát ve výjimečné době“.

První seminář v rámci Roadshow na téma „Efektivní firemní porada a práce na dálku“ se uskuteční 23. května 2012 v budově společnosti Microsoft v Praze.

Seminář bude zaměřen na zefektivnění interní komunikace v rámci firem a dalších organizací. V jeho průběhu budou porovnány klasické způsoby vedení porad a jednání s řešením Microsoft Lync, komunikačním nástrojem určeným pro sjednocenou komunikaci.

Na seminář, který se uskuteční v sídle Microsoftu v BB centru na Praze 4, se lze registrovat prostřednictvím e-mailové adresy marketing(zavináč)anect.com. Pro registrované návštěvníky je účast na semináři zdarma.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz