Fórum Youth to Business

redakce | 10.05.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Youth To Business Fórum 2012 je projekt, který má umožnit 200 talentovaným a proaktivním studentům získat vzdělání a sdílet své nápady s největšími společnostmi v ČR udávajícími trendy v oblasti byznysu. Představuje tak skvělou příležitost prodiskutovat s firmami a ostatními studenty jak to skutečně chodí ve světě obchodu.

Fórum se uskuteční dne 24. května 2012 na půdě Vysoké školy ekonomické. Během celého dne bude probíhat 10 vzdělávacích tréningů z oblasti managementu, koučinku a leadershipu, které budou doručovat zástupci renomovaných společností působících v ČR. Rady a tipy poskytne například Česká pojišťovna, Komerční banka, KPMG a ČSOB. Letos se zúčastní i zástupci HUB Praha, kteří chtějí zaujmout podnikavé studenty. Čestným hostem, jenž se během svého workshopu podělí s účastníky o svoje zkušenosti ze světa businessu a podnikání, bude Heinrich Homola. Tento bývalý CEO společnosti Vitana v současnosti pracuje jako business angel a kouč.

Fórum, realizované za spolupráce se studentskou organizací AIESEC, je určeno pro všechny studenty vysokých škol, kteří mají zájem pracovat na své budoucí kariéře už teď, mají vizi, nadšení dozvědět se víc a udělat víc. Pro firmy je to naopak skvělá příležitost jak oslovit nejlepší studenty, diskutovat s nimi, získávat jejich názory a pracovat na reálných projektech, které jsou pro danou společnost právě aktuální.

Více informací o průběhu workshopů i možnost bezplatné registrace najdete na stránkách projektu Youth to Business.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm + = čtrnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz