Kerio Connect 7.4 umožňuje plnohodnotnou správu z iPadu

Markéta Pastuchová | 03.05.2012 | Aktuality, Internet a služby, Software | Žádné komentáře

Společnost Kerio Technologies vydala novou verzi řešení Connect 7.4. Tento e-mailový server nově přináší přepracované administrační rozhraní optimalizované pro iPad a umožňuje z něj nastavovat přístupová práva, zakládat nové uživatelské účty, prohlížet záznamy a řešit další problémy.

Rozhraní Kerio Connect Administration dělá z Apple iPad plnohodnotný nástroj pro správu IT a technickou podporu. Podporuje novou technologii Multi-Touch, tedy rychlejší posouvání tažením několika prsty, otevření kontextové nabídky dotykem dvěma prsty a možnost skrytí stromu sekcí pro zvětšení místa na displeji.

Jednou z dalších nových funkcí, kterou mohou správci IT nastavit na tabletu iPad od Applu, je řízení přístupu uživatelů. Pravidla pro přístup umožňují povolit uživatelům přístup k jednotlivým službám serveru – například Kerio WebMail a Kerio Outlook Connector. Rovněž je možné omezit uživatelům přístup z mobilních zařízení a získat tak větší kontrolu nad vzdáleným přístupem k serveru. Omezení přístupu lze jednoduše nastavit omezením jednotlivých protokolů – např. ActiveSync, IMAP nebo Web.

Kerio Connect 7.4 s integrovaným antivirem, vylepšenou antispamovou ochranou a integrovanou archivací e-mailu dává firemním zákazníkům vše, co potřebují pro bezpečnou a robustní e-mailovou komunikaci. Je k dispozici jako softwarová aplikace, kterou zákazník provozuje na vlastním serveru, i jako hostovaná služba nabízená prostřednictvím hostingových partnerů. Zákazník má tak možnost volby, kde budou jeho e-maily uloženy. Tato alternativa k Microsoft Exchange a Google Apps splňuje všechny požadavky na komunikační server a zároveň je pro malé a střední firmy cenově přijatelná.

Kerio Connect 7.4 podporuje platformy Windows, Linux a Mac OS X a je také k dispozici jako virtuální zařízení pro prostředí VMware.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


tři + = dvanáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz