Microsoft vylepšil česká MSDN fóra

Martin Noska | 02.05.2012 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

Společnost Microsoft informovala, že vylepšila fóra určená pro vývojáře. Ta nyní mají být přehlednější a novinkou je i kategorie Windows Phone.

MSDN fórum je nově rozčleněno do pěti diskuzních kategorií. V kategorii Visual Studio lze diskutovat krom tohoto produktu také o Visual C# či Visual C# Express Edition. Kategorie .NET Development se věnuje technologiím .NET pro Windows a web (ASP.NET) a nástrojům typu Visual Web Developer Express Edition. K diskuzi o produktech z řady SQL Server navštivte kategorii Servery a Enterprise Development. Pod názvem kategorie Ostatní se skrývají diskuze například o soutěži Imagine Cup nebo cloudové platformě Windows Azure. Výše zmíněná kategorie Windows Phone pak dává možnost diskutovat o vývoji běžných aplikací pro telefon, ale také o vývoji her a o hardwaru tohoto operačního systému.

Hledáte-li odpověď na otázku týkající se vývoje aplikací nebo našich produktů, zeptejte se na českém MSDN fóru. Odpovídat budou nejen kolegové z řad vývojářů, profesionálové ocenění titulem Most Valuable Professional nebo Microsoft Student Partner, ale i odborníci ze společnosti Microsoft.

Vylepšená fóra pro vývojáře naleznete na adrese www.msdn.cz/fora.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět − = čtyři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz