Minerva vidí budoucnost ERP s integrovanou funkcionalitou BPM

Martin Noska | 11.05.2012 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Pro realizaci vize efektivního podniku společnosti QAD je klíčovou technologií řízení podnikových procesů (Business Process Management, zkráceně BPM). Tato vize podle zástupců společnosti Minerva ČR souvisí s tím, že každý podnikový proces pracuje s maximální efektivitou a je sladěn se strategickými cíli podniku.

Vize QAD BPM navazuje na stávající podporu podnikových procesů prostřednictvím procesních map umožňujících přístup uživatelů k funkcím, datům či externím zdrojům vztahujícím se k danému podnikovému procesu. Z pohledu zaměření BPMS (Business Process Management Systems) na integraci (Integration Centric), dokumenty (Document Centric) a lidský faktor (Human Centric) se QAD BPM zaměřuje právě na posledně jmenovaný lidský faktor.

Pro realizaci QAD BPM je využívaná technologie Human Centric BPMS od společnosti Progress Software. V současnosti uvolněná verze QAD BPM pokrývá oblast automatizace podnikových procesů. Na přelomu let 2012 a 2013 by měla být dostupná další verze doplňující měření podnikových procesů a následně v roce 2013 pak verze podporující neomezené modelování a vytváření procesů včetně nových a non QAD procesních kroků.

Společnost Minerva Česká republika je výhradním dodavatelem podnikových aplikací firmy QAD v Česku a na Slovensku a v nedávné době oslavila 20 let existence na lokálním IT trhu. Stala se také největším distributorem a strategickým partnerem QAD v regionu EMEA.

Od svého vzniku v roce 1992 Minerva ČR získala více než 150 zákazníků a s ročním obratem 233 miliónů Kč za loňský rok patří podle informací IDC v současné době mezi 5 největších dodavatelů ERP systémů v ČR.

Podnikové aplikace QAD pak aktuálně používá přes 2 800 podniků z 97 zemí v automobilovém průmyslu, výrobě spotřebního zboží, potravinářství, strojírenství a farmacii a zdravotnictví (přístrojů a materiálů). Minerva ČR plánuje do budoucna další rozvoj produktů QAD a služeb, zejména pak ve zméněné oblasti integrované funkcionality Business Process Management.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ sedm = patnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz