Seminář o novinkách v kamerových systémech

Martin Noska | 30.05.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution připravila ve spolupráci se svými partnery speciální seminář zaměřený na kamerové systémy v praxi. V rámci půldenního setkání představí nové možnosti kamerových systémů pro oblast obchodu a služeb, přepravy, průmyslu, státní správy a dalších.

Seminář se uskuteční 12. června v pražském hotelu Barceló.

IP kamery jsou jedním z nejvíce rostoucích segmentů IT. Dodavatelům řešení počítačových sítí nebo řešení fyzické bezpečnosti IP kamerové systémy ideálně doplní jejich portfolio. Účast na semináři jim může zároveň pomoci vyřešit i technické otázky a cenovou podporu u větších projektů. Součástí dne budou v zázemí prezentovaná portfolia výrobců včetně možností konzultace konkrétních obchodních případů.

Seminář Azlan-K aneb kamerové systémy v praxi se uskuteční 12. června 2012 v hotelu Barceló Praha, Na Strži 32, Praha 4 od 9.30 do 14 hodin. Svoji účast na setkání je třeba dopředu zaregistrovat přes TD InTouch. Více informací o připravovaném setkání naleznete na webu společnosti Tech Data Distribution.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + osm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz