Workshop o prevenci ztráty dat

Markéta Pastuchová | 02.05.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Ve čtvrtek 10. května proběhne v hotelu Alwyn ve Vítkově ulici v Praze Karlíně specializovaný workshop zaměřený na řešení prevence ztráty dat a klasifikaci dokumentů.

O tématech ovlivňujících bezpečnost citlivých dat v korporacích a organizacích zde budou hovořit odborníci ze společností Anect, Deloitte, Symantec či Titus.

K vidění a také k praktickému vyzkoušení mají být nejnovější verze systémů na ochranu citlivých dat před jejich zcizením z podnikových informačních systémů, automatickou klasifikaci dat a nastavení pravidel a procesů při jejich zpracování i sledování a reportování pokusů o zneužití dat pracovníky organizace.

Eduard Pavlar, Product Sales Manager společnosti Anect, bude v rámci své prezentace hovořit o změnách psychologie chování uživatelů po nasazení systémů prevence ztráty dat a o možných přístupech k jejich implementaci. Miroslav Pospíšek a Jan Dobrý, konzultanti společnosti Anect, budou v přestávkovém programu prakticky demonstrovat funkčnost prezentovaných systémů.

Workshop proběhne od od 9 do 14 hodin. Detailní program akce najdete na adrese http://www.anect.cz/cs/novinky/anect-porada-s-partnery-workshop-o-prevenci-ztraty-dat.html

Registrovat se lze do pondělí 7. května zasláním e-mailu na adresu marketing(zavináč)anect.com. Účast na workshopu je zdarma.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


tři + jedna =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz