Aquasoft bude nově nabízet českou BI BellaDati

Martin Noska | 05.06.2012 | Aktuality, Software | 4 komentáře

Společnost Aquasoft informovala, že začíná nabízet českou BI platformu BellaDati od firmy Trgiman pro řešení v oblasti reportingu a business intelligence pro střední a malé firmy. A to závislosti na preferencích zákazníků jak v podobně služby BellaDati v cloudu (model SaaS), tak i v klasické licencované OnPremise verzi.

BI řešení BellaDati bylo od začátku vývoje koncipováno tak, aby bylo snadno ovladatelné a použitelné přímo z webového prohlížeče. Je určeno zejména pro analýzy podnikových dat a vytváření reportů z marketingu, obchodu, výroby a financí a vytvořit z nich požadované grafy a dashboardy. BellaDati obsahuje předpřipravené konektory na celou řadu datových zdrojů – od enterprise databází Oracle apod., webových služeb jako SAP a SalesForce, až po Excel soubory a Google Spreadsheety. První reporty mohou analytici vytvořit v rekordním čase i bez znalosti programování a bez obtíží spojených s lokální instalací.

Na platformě Belladati firma Aquasoft v současnosti již nabízí pod názvem Stenella manažerský informační systém pro retail. Uživatelé Stenelly mají získat rychle a jednoduše informace o prodeji zboží, návštěvnosti prodejen a zásobách. Data jsou poskytována ve formě uživatelsky přívětivých grafů a tabulek s možností detailního pohledu na jednotlivé prodejní operace a sledování trendu vývoje jednotlivých ukazatelů. Reporty jsou dostupné přes webový prohlížeč a uživatelé se k nim dostanou i ze svých mobilních zařízení.

4 komentáře u článku “Aquasoft bude nově nabízet českou BI BellaDati”

 1. Copr napsal:

  U BellaDati bych se bál jedné věci a tím je potenciální stabilita firmy Trgiman. Za týden po takové firmičce o pár lidech nemusí zbýt vůbec nic a může zmizet jako pára nad hrncem.

 2. Firma BellaDati (Trgiman v CR) je stabilni business existujici od roku 2006 a dodava reseni BellaDati do spolecnosti OKD,Revirni Bratrska Pokladna, GTS Alive a mimo CR ma partnery v UK jako Annaaps, v Indii Trinisu, v USA Digiop a v DE Catenate, kde mimojine jiz dodavame reseni BellaDati pro znameho vyrobce napoju. Ale mate pravdu, jakakoliv firma muze zmizet jako para nad hrncem viz Sun Microsystem rok 2009.

  P.S: Sledujte nase nove partnery v Soulu a radi se s vami potkame Sept. 18-21 na Dreamforce v SF, California.

  • Ostravak napsal:

   Je jasné, že každý výrobce se bude sám vychvalovat, taky jak jinak. Ale ne nadarmo se říká, že SEBECHVÁLA SMRDÍ :-)))

 3. Tomáš napsal:

  Mě se jejich řešení líbí. Viděl jsem, co nabízejí a líbí se mi integrace do iOS. Je to vážně propracované a jediné, co může (bude) limitující pro většinu menších firem je cena. Spoustě podnikům se vyplatí držet pozici patlače, který bude reporty patlat v Excelu a zadarmíko (tedy za cenu MS Office a platu tohoto patlače). :-D

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz