Eset Mail Security zlepšuje ochranu e-mailových serverů IBM Lotus Domino

Martin Noska | 26.06.2012 | Aktuality, Bezpečnost | Žádné komentáře

Společnost Eset uvedla na trh své serverové produkty – Eset Mail Security pro IBM Lotus Domino a také Eset File Security pro Microsoft Windows Server Core.

Eset Mail Security přináší ochranu pro výkonné e-mailové servery založené na IBM Lotus Domino. V porovnání se svým předchůdcem zahrnuje vylepšené jádro ThreatSense, skenovací technologii pro detekci všech forem počítačových hrozeb. Eset Mail Security pro IBM Lotus Domino ochrání také před všemi e-mailovými hrozbami a umožňuje přesné skenování provozu firemního e-mailového serveru.

Eset Mail Security pro IBM Lotus Domino je kompatibilní s nástrojem centrální správy Eset Remote Administrator, podporuje Lotus Domino Partitioned a automaticky vylučuje kritické soubory ze skenování.

Vybrané vlastnosti Eset Mail Security pro IBM Lotus Domino:

Antivirus a antispyware – eliminuje všechny druhy hrozeb včetně virů, rootkitů, červů a spyware. Ochraňuje e-mailové brány na úrovni SMTP a NRPC a pravidelně skenuje e-mailová data uložená na Domino serveru. Řešení integruje všechny části plně funkční ochrany serverů včetně rezidentního štítu a on-demand scanneru.

Antispam – efektivně chrání před spamem a phishingovými zprávami. Všechna klíčová antispamová nastavení lze nakonfigurovat v intuitivně řešeném rozhraní.

Záznamy & statistiky – udržuje přehled o stavu zabezpečení pomocí podrobných záznamů a statistik, včetně protokolů o spamu a greylistingu.

Eset také současně představil i novou verzi řešení File Security pro Microsoft Windows Server Core. Produkt nabízí Antivirus a antispyware, ochranu napříč různými platformami, centrální správu kompatibilní s Eset Remote Administrator, Eset SysInspector a Eset SysRescue.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + = sedmnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz