HP hlásí vadné desky v některých PC Pavilion

Albert Ryba | 27.06.2012 | Aktuality, Hardware | Žádné komentáře

Společnost HP informovala, že v některých řadách svých stolních PC značky Pavilion identifikovala vyšší poruchovost použitých základních desek. Problém se týká řad Pavilion Elite HPE-4xx, Pavilion P66xx a Pavilion Slimline S5660f, které byly vyrobené v červnu a červenci 2010. Dohromady jde o 20 modelů PC.

Závada se projevuje tak, že při zapnutí počítač neukazuje žádný obraz, dostává se do smyčky nekončných restartů a nebo se zasekne na úvodní obrazovce a nereaguje. Oprava probíhá právě výměnou základní desky. Bližší informace o podstatě závady nebyly zveřejněny. Uživatelům v USA a Kanadě pak společnost HP nabídla prodloužení záruky o 1 rok, v ostatních zemích nikoliv.

Zástupci Hewlett-Packard upozorňují, že závada se případně může projevit i v budoucnu a zatím přesně nebylo sděleno, kolika počítačů celkem se problém může týkat a zda hrozí i další nebezpečí, jako například ztráta uživatelských dat,vznik zkratu a následného požáru a podobně. Bližší informace o PC Pavilion s vadnými základními deskami lze najít na webu HP.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− sedm = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz