IBM Systems Technology Truck

Martin Noska | 29.06.2012 | Aktuality, Hardware, Události | Žádné komentáře

Společnost IBM v rámci putovní roadshow představí ve speciálním kamionu svoje nejnovější technologie. Ten navštíví ve dnech 9. a 10. července Prahu v 12. a 13. července Olomouc.

Akce je rozdělena vždy do tří částí – obchodní sekce, technická sekce a IBM Storage Workshop. Cílem je nechat zájemcům nahlédnout pod pokličku toho, co IBM označuje jako Smarter Computing.

V rámci obchodní sekce budou představeny například servery IBM System x či nový koncept PureSystems využívající znalostní a zkušenostní vzorce pro snazší nastavení. Představena bude i nabídka IBM v oblasti síťových řešení, cloud computingu, velkých dat, business intelligence či high performance computingu.

V rámci technické sekce pak budou novinky probírány zejména z hlediska jejich možností nastavení, technických detailů a správy. V obou případech budou partnery i společnosti Intel a Microsoft.

IBM Storage workshop pak představí úložné systémy DS3000 series, Storwize V7000 Unified a diskové pole IBM XIV Gen 3.

Bližší informace o akci najdete na webových stránkách IBM, registrace je zdarma.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm + pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz