Kingsoft Office: Kancelářský balík pro Android zdarma

IT News | 04.06.2012 | Mobilita, Software | 1 komentář

Kancelářské balíčky patří mezi aplikace, které výrazně rozšiřují možnosti smartphonů a tabletů, protože umožňují práci s dokumenty nejrůznějšího typu. Pokud váš přístroj s Androidem používáte i pro pracovní účely, prakticky se bez takového balíčku neobejdete.

Ať už si chcete přečíst popis nějakého produktu, vytvořit jednoduchou tabulku nebo pustit přátelům či zákazníkům prezentaci přímo v mobilu nebo v tabletu, potřebujete k tomu obvykle kancelářský balík. V dnešní době se setkáváme často s výrobci, kteří do svých zařízení kancelářské balíky předinstalovat, ale ty jsou často jen v omezené demo verzi.

Ty však dnes můžete klidně vyměnit za Kingsoft Office. Jde totiž o plnohodnotný nástroj pro práci s vašimi dokumenty, a co je nejlepší, naprosto bezplatný!

Konečně slušný bezplatný kancelářský balíček pro Android

Přestože Google Play Store nabízí několik různých typů kancelářských balíků, jen málokteré nabízejí všechny své funkce zdarma. Někdy jde i o tituly, které mají nedůvěryhodného autora nebo jsou v námi nesrozumitelné řeči.

Kingsoft Office je však produkt, který nabízí všechny funkce, které by měl dobrý kancelářský balík mít, zadarmo. Nečeká vás žádné skryté omezení ani časový limit, během kterého jej můžete používat. Tato aplikace umožňuje prohlížet a upravovat dokumenty ve formátech DOC,DOCX, TXT, XLS, XLSX, PPT i PPTX. Podporu zde najde i formát PDF, ale ten můžete jen prohlížet.

Přímo ve vašem zařízení můžete využívat takové funkce, jako je například kopírování textu v rámci různých aplikací, upravovat nebo číst text na celé obrazovce, prohlížet webové náhledy nebo náhledy na stránce A4, přidávat různé obrazce a součásti dokumentů, či dokonce oddělovat text do odstavců . Celé prostředí aplikace je intuitivní a nabízí dokonce sdílení na cloudové servery s WebDAV protokolem. Toto je jen zlomek funkcí, které vám Kingsoft Office nabízí, všechny funkce najdete napsané v seznamu přímo na Play Store.

Autoři této aplikace při vývoji mysleli i na jednoduchost používání a proto je množství funkcí dostupných pomocí intuitivních příkazů. Pochválit musíme nejen práci s textovými dokumenty, Kingsoft Office hravě zvládá i pokročilé excelovské tabulky či prezentace, které vypadají jako kdyby byly vytvořeny přímo na PC. Tato aplikace jednoduše nabízí vše, co budete při vaší práci s dokumenty potřebovat. Ocenit musíme i přístup samotných autorů, kteří na své aplikaci tvrdě pracují a pravidelně opravují její nedostatky a průběžně přidávají nové funkce a součásti. A to navíc bez nároku na platbu za software.

Právně bezplatná dostupnost je její obrovská výhoda. Kingsoft Office najdete ke stažení z Google Play Store. Velikost verze 4.7 z konce května 2012 je 10 MB.

Zdroj: IT News.sk

1 komentář u článku “Kingsoft Office: Kancelářský balík pro Android zdarma”

  1. Josef Kratochvil napsal:

    Dik

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ tři = deset

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz