Ness spouští bezplatné webináře o efektivním využití IT v podnikání

Martin Noska | 13.06.2012 | Aktuality, Ostatní, Podniková infrastruktura | Žádné komentáře

Ness Technologies představil českému trhu projekt WebDrive, novou alternativu ke klasickému semináři či workshopu. Pomocí něj chce firemním zájemcům zdarma nabídnout informace o aktuálních tématech o efektivním využití moderních technologií pro byznys firmy.

Účastníci těchto online webinářů jsou nezávislí na místě, ušetří čas a tím i náklady a navíc si mohou z archivu virtuální setkání s odborníky kdykoliv zopakovat bez dodatečných nákladů.

Obsah přitom necílí jen na IT odborníky, jak by se mohlo zdát, ale je přizpůsoben pro lidi z managementu, manažery a vlastně pro každého, koho zajímá, jak si usnadnit či zlepšit podnikání. Témata totiž nepředstavují technologie, ale jejich chytré využití pro řešení každodenních problémů firem.

Z podstaty online propojení samozřejmě vyplývá možnost klást v průběhu online setkání dotazy, chatovat a diskutovat. Vše je přitom velmi jednoduché a intuitivní, nevyžaduje od účastníků žádné technické znalosti ani zvláštní hardwarovým či softwarovým vybavení – stačí připojení k internetu, zadat adresu www.ness.com/cz a hodina času.

Ness chce v rámci webinářů chce představit témata jako jsou mobilita, cloud computing či práce se velkými objemy dat. Nejbližší webinář se ve čtvrtek 14. června bude věnovat například tomu, jak udržet firemní mobilní data pod kontrolou. Důvodem pro toto téma je skutečnost, že 59 % firem přišlo o svá data kvůli ztrátě mobilního telefonu, tabletu, USB nebo přenosného počítače a 83 % firem dovoluje zaměstnancům využít vlastní mobilní zařízení pro podnikovou poštu.

Pro účast v online Ness WebDrive stačí jen osobní počítač se zvukovou kartou, reproduktory či sluchátka a připojení k Internetu. Webinář je nezávislý na platformě a je možné využít i mobilní zařízení s iOS nebo Android.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět + = sedm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz