Open Java 7 Roundup

Martin Noska | 06.06.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

V neděli 10. června v Brně proběhne významná událost pro příznivce platformy Java. V rámci Open Java 7 Roundup zde vystoupí Stephen Chin, který je jedním z čelních představitelů současné Java komunity. Tématem jeho přednášky, která proběhne od 10 hodin na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity, budou novinky v Java 7. Přednáška je určená všem zájemcům z řad odborné i širší veřejnosti.  Vstup na akci je volný.

Do Brna zamíří Stephen Chin po uskutečněných přednáškách například v Sao Paulu, Londýně či Dillí. Jedná se pravděpodobně o poslední vystoupení Stephena China před jeho návratem do USA.

Stephen Chin (Java Evangelist, Oracle, USA) se specializuje na UI technologie a je spoluautorem publikací, které se staly hlavními technickými tituly pro Java. Je držitelem dvou cen Rock Star Award. Ve volném čase se věnuje řadě projektů, například Visage, Apropos nebo použití Java v NASA vesmírném vozítku pro Mars.

KDY: neděle 10. 6. 2012 v 10:00
KDE: místnosti D3, Fakulta informatiky MU, Botanická 68a, Brno

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz