Seminář na téma elektronická pošta a spam

Martin Noska | 14.06.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

DataGuard, bezpečnostní divize společnosti PCS, připravuje na čtvrtek 28. června 2012 druhý odborný vzdělávací seminář pro své i potenciální zákazníky.

První seminář z plánovaného cyklu seminářů se uskutečnil na jaře tohoto roku. Semináře jsou zaměřeny na obor počítačové bezpečnosti a pro případné zájemce je účast zdarma. Každý seminář se věnuje jak problematice bezpečnosti v obecné úrovni, tak i představení řešení týkající se daného problému.

Tématem druhého semináře je elektronická pošta a spam. Divize DataGuard na semináři představí své nové řešení DataGuard MailFilter. Začátek semináře je plánovaný na 9.30 hod. v sídle divize DataGuard, Na Dvorcích 18, Praha 4.

Cyklus seminářů je plánován na jednotlivé čtvrtletí. Další seminář se bude pravděpodobně konat v září. Tématem odborných seminářů jsou aktuální všeobecné trendy z oboru IT bezpečnosti, vývoj hrozeb i představení nových produktových řešení. Cílem je poskytnout zájemcům možnost se pravidelně vzdělávat a získávat přehled o tomto oboru. Cyklus seminářů je určen IT profesionálům – technickým pracovníkům IT, IT bezpečnostním manažerům, správcům IS/IT i zájemcům z řad médií. Přihlásit se můžete na http://www.pcs.cz/dataguard/registrace.html.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


tři + devět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz