Cloudový nástroj SpeedoftheWeb umožní analyzovat rychlost webů

Martin Noska | 11.07.2012 | Aktuality, Cloud, Internet a služby, Software | Žádné komentáře

Adastra představila nový bezplatný online cloudový nástroj SpeedoftheWeb od svého partnera, společnosti Compuware. Jeho cílem je pomáhat vlastníkům webových aplikací zvyšovat rychlost a odezvu jejich stránek a poskytuje detaily i o Web 2.0 technologiích.

SpeedoftheWeb pracuje se seznamem založeným na kritériích Alexa a Compuware, který obsahuje 1000 světově nejnavštěvovanějších stránek. Tento index je dále rozdělený podle odvětví – finance, zdravotnictví, cestování, e-komerce, média, sport a další. Provozovatelé a vlastníci webů mohou porovnat své produkty s těmito ukazateli a dodat svým vývojářům podklady a doporučení pro zrychlení webových stránek.

Po zadání testované URL a vyplnění kontaktních údajů SpeedoftheWeb vygeneruje report s 15 indikátory, KPI a doporučeními, jak zlepšit odezvu webové stránky. Umožní také porovnání těchto  KPI s konkurenčními weby v daném odvětví. Zajímavý je také záznam testované „session“, který je možné přeposlat na vývojáře. Ti zde naleznou informace o fungování stránky, a to až na úroveň jednotlivých řádků JavaScript kódu a mohou se tak zaměřit na výkonnostní problémy v řádu minut.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ jedna = deset

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz