Dassault Systèmes nabízí studentům 3D aplikaci CATIA zdarma

Albert Ryba | 02.08.2012 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Společnost Dassault Systèmes informovala, že nově nabízí českým studentům ke stažení profesionální 3D aplikaci CATIA zdarma. Na stránkách 3DS Academy si mohou studenti strojírenských i designérských oborů, stejně jako všichni ostatní zájemci z řad českých studentů, objednat během léta bezplatnou roční licenci.

Mají tak možnost pracovat s komplexním nástrojem pro konstrukci a vývoj výrobků v nejrůznějších oborech. Aplikaci CATIA využívají klíčoví profesionálové například v leteckém nebo automobilovém průmyslu po celém světě.

Zájemci musí být zapsáni v daném akademickém roce k řádnému studiu a aplikaci smějí využít čistě ke studijním účelům. Kromě českých studentů mají možnost získat licenci CATIA V5R21 i vysokoškoláci z dalších 21 zemí.

Pro stáhnutí je zapotřebí se registrovat a prokázat se následně skenem studentského indexu. Pro bezplatné získání je nutné zadat kód „CATIASUMMER12”.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


tři − = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz