IT Infrastructure & Security Conference

Markéta Pastuchová | 30.08.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Ve čtvrtek 20. září proběhne v Konferenčním centru City v Praze na Pankráci 14. ročník odborné konference IT Infrastructure & Security Conference. Ta je tradičně zaměřena na moderní bezpečnostní technologie pro zajištění ochrany sítí před narušením a ztrátou dat.

Tématem letošního ročníku konference budou inteligentní nástroje pro řízení bezpečnosti ICT. Zazní zde přednášky od předních odborníků z dodavatelských i konzultantských firem a řada technologií bude rovněž k dispozici pro praktické vyzkoušení. Se zahajovací prezentací vystoupí Vlastimil Červený, manažer společnosti Deloitte, odpovědný za oblast služeb ICT bezpečnosti. Kromě něj zde vystoupí mimo jiné i odborníci z firem jako jsou HP, Dell, SafeNet, Check Point, Fortinet, IBM či třeba AdvaICT. Ty také budou představovat v exhibičních prostorách vlastní řešení.

Pořadatelem konference je společnost DNS a detailní program, registrační formulář i další informace najdete na webové adrese www.itsecurity.cz. Pro registrované návštěvníky je účast na IT Infrastructure & Security Conference zdarma.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz